اپلیکیشن اختصاصی گوگل برای دارندگان گوشی های نکسوس

اپلیکیشن اختصاصی گوگل برای دارندگان گوشی های نکسوس

تصور کنید که در رابطه با گوشی خود با یک مشکل رو به رو شده اید که راه حل آنرا نمی دانید یا برای بعضی امکانات گوشی به یک آموزش نیاز دارید تا بتوانید با آن کار کنید.اگر از دارنده ی گوشی های نکسوس هستید،گوگل یک راه حل جالب برای شما تدارک دیده است.

گوگل یک نرم افزار اختصاصی برای گوشی های نکسوس تدارک دیده است که GOOGLE SUPPORT نام دارد.همانطور که از نام این اپلیکیشن معلوم است وظیفه آن پشتیبانی و حل مشکلات شما است.تا به امروز در صورتی که با یک مشکل رو به رو می شدید احتمالا با یک دوست تماس می گرفتید و مشکل خود را مطرح می کردید و دوست شما بدون این که گوشی شما را ببیند،بر اساس گفته های شما سعی می کند راه حل های احتمالی را به شما ارائه دهد.اما تصور کنید اگر دوست شما به هر طریقی از راه دور به گوشی شما دسترسی داشت و می توانست صفحه نمایش شما را ببیند،خیلی سریع تر به راه حل درست می رسید.

وظیفه GOOGLE SUPPORT نیز همین است.این اپلیکیشن بر روی گوشی شما نصب می شود و هنگامی که به مشکل برخوردید از طریق اپلیکیشن با کارشناس گوگل تماس بگیرید و مشکل خود را از طریق چت مطرح کنید. در صورت نیاز و با اجازه شما آن کارشناس می تواند به صفحه نمایش شما دسترسی پیدا کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − چهار =